Resultater for den 19/09-20

 

 

Resultaterne fra Klubmesterskabet 2020  

Klasse 1

Minispring  Metode B3

Point / Placering

Kl. 10.00

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

4

Clara Juhl

3

Anakin

5

Cecilia Nielsen

2

Sirocco

6

Ronja Liston

 

Shadow

7

Isabella Bahn

 

Hope

8

Karen Berthelsen

1

Smilla

 

 

 

 

Klasse 2

MLD Metode B3

 

Kl. ca. 10.30

 

 

 

 

1

 

 

 

2

 

 

 

3

Annina Nielsen

 

Gizmo

4

Freja Aagaard

 

Pablo

5

Selah Johansen

3

Sirocco

6

Cecilie Larsen

2

Hector

7

Clara Juhl

 

Gizmo

8

Johanne Gyldenvang

1

Tedesco

 

 

 

 

Klasse 3

LD Metode B1

 

Kl. ca. 11.00

1

 

 

 

2

Mia Bertelsen

2

Star

3

Camille Beyer

1

Passion

4

Liva Petersen

 

Pablo

5

Anna Jensen

 

Beautie

 

 

 

 

Klasse 4

LC Metode B1  Klubmesterskab

 

11.20

1

 

 

 

2

Mia Bertelsen

 

Star

3

Sofia Nielsen

2

Smilla

4

Camille Beyer

3

Passion

5

Anna Jensen

 

Beautie

6

Liva Petersen

1

Pablo

Kl. ca. 12.00 er der præmieoverrækkelse for alle springklasser,
samt overrækkelse af pokalen til ”Årets Kammerat”  
Til. Liva Petersen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse 6

Petersminde Speciel u/galop

 

Kl. ca. 12.45

1

Cecilia Nielsen

4

Sirocco

2

Liva Larsen

3

Shadow

3

Ziva Emerek

5

Gizmo

4

Sofie Olsen

2

Sirocco

5

Freja Lunding

2

Smilla

6

Emma Lunding

1

Safran

7

Clara Lunding

4

Sirocco

8

 

 

 

 

 

 

 

Klasse 7

Petersminde Speciel

 

Kl. ca. 13.30

1

 

 

 

2

Cecilie Kempf

 

Pablo

3

Filippa Henriksen

 

Fjödur

4

Karen Bertelsen

2

Smilla

5

Ronja Liston

3

Shadow

6

Isabella Bahn

1

Hope

7

Christine Beyer

 

Amber

 

 

 

 

Klasse 8

LC 1

 

Kl. ca. 14.10

1

 

 

 

2

Liva Petersen

 

Shadow

3

Annina Nielsen

2

Gizmo

4

Freja Aagaard

1

Tedesco

5

Anna Jensen

 

Beautie

6

Selah Johansen

 

Sirocco

 

 

 

 

Klasse 9

LC2

 

Kl. ca. 14.45

1

 

 

 

2

 

 

 

3

Cecilie Larsen

1

Hector

4

Clara Juhl

 

Anakin

 

 

 

 

Klasse 10

Udgår

 

 

Klasse 11

LB2 Klubmesterskab

 

Kl. ca. 14.50

1

Annika Holmboe

1

Don Domingo

2

Mia Bertelsen

3

Star

3

Sofia Nielsen

 

Cado

4

Camille Beyer

2

Passion

5

Johanne Gyldenvang

 

Tedesco

 

 

 

 

Klasse 12

Klasse 12 LA1

 

 

1

Annika Holmboe

 

Don Domingo

 


Copyright © Petersminde Ridecenter.